Referencie

Paní Martu Vajsovou jsem oslovila ohledně prodeje domu, který jiná RK nebyla schopna prodat rok a půl. Paní Vajsové se to povedlo během 1 měsíce. Odvedla perfektní profesionální práci, s lidským a velice příjemným přístupem ke klientovi. Její služby mohu pouze doporučit!!!

Andrea Straner

Veľmi chválim maklérku. Pracovala precízne a veľmi rýchlo. Môj byt bol predaný za jeden deň za veľmi dobrých podmienok. Prekvapivo dobrá suma. Maklérka ma zastihla v predvečer môjho odchodu do Tatier, aby mi doniesla tlačivo na podpísanie exkluzívnej spolupráce. A potom som už zdiaľky sledovala, čo sa s bytom deje. O všetkom ma informovala. Nasledujúci deň ráno dala ponuku na internet a do pol hodiny sa ozval prvý záujemca, s ktorým do dvoch hodín urobila obhliadku a následne s ním podpísala rezervačnú zmluvu. Teda som veľmi spokojná. Nasadenie, s akým Marta Vajsová pracuje, je obdivuhodné.

Ing. Katarína Šimková

Pani Marta Vajsová je zatiaľ najšikovnejšia maklérka, a to som sa stretla s nejedným. Oceňujem hlavne jej flexibilitu a dynamickosť. Som úplne Paff z jej profesionality :-)

Ing. Zsuzsanna Nagy - Lázár

Som mimoriadne spokojná s pani Vajsovou. Je komunikatívna, pružná, šikovná, vychádza klientom v ústrety. Priala by som každému takú maklérku!

Margita Lukáčová

Real.maklérka p.Marta Vajsová nám padla rovno "z neba", keď sme urgentne potrebovali riešiť našu bytovú otázku. S vysokou profesionalitou spracovala ponuku našej nehnuteľnosti, čo sa prejavilo okamžitým ohlasom záujemcov. Po predaji nášho bytu nás s veľkou trpezlivosťou a starostlivosťou sprevádzala ponukami nášho nového bývania. Optimizmus a humor jej vlastný nám veľmi pomohol zo stresových situácii. Jej zásluhou a diplomaciou sme sa dostali k cieľu a získali byt podľa našich predstáv. Sme veľmi spokojní. Vrele môžeme každému doporučiť takého odborníka, akým je pani Vajsová. Smerovanie od predaja ku kúpe bytu podľa našich predstáv, spracovanie ponuky, sprevádzanie obhliadkami, trpezlivosť, pochopenie... patrí jej náš obdiv a vďaka.

Jiří a Mária Babkoví