O mne

Marta Vajsová

Som pozitívna. Som akčná. Som otvorená pre nové výzvy.

Záleží mi na perfektnej práci a na spokojnosti klienta.

Za každým predajom nehnuteľnosti sa skrýva ľudský príbeh. A preto by nikto nemal taký dôležitý krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér.

 

Prečo mám túto prácu rada?  

Dôvodov je viac.

 

  • RADOSŤ

Vidieť radosť ľudí po úspešnom predaji ich nehnuteľnosti  alebo ich vidieť sa spokojne prechádzať po svojom novom byte,  je skrátka úžasné.

Každý, kto rieši predaj či kúpu nehnuteľnosti, rieši špecifickú situáciu a tým aj špecifické potreby. Nechávam svoj rozum a cit, aby nachádzali optimálne riešenia. Nakoľko sa mi to darí? Odpovedia Vám referencie mojich klientov.

 

  • SEBAREALIZÁCIA

Práca realitnej maklérky je pre mňa radosťou a snažím sa ju robiť na špičkovej úrovni. 3D prezentácie nehnuteľností, Home Stage nehnuteľnosti, kvalitná fotodokumentácia...  premyslený marketing, inzercia na sociálnych sieťach...  a to všetko s jasným zámerom:  PREDAŤ Vašu nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu a k Vašej plnej spokojnosti.

 

  • PRIATEĽSTVO

Keď sa priateľ stáva klientom... a klient priateľom...

Viacero mojich priateľstiev  sa začínalo slovami  "Dostal som na Vás kontakt. Chcem predať svoj byt (dom, záhradu...)  Pomôžete mi?"  a mojou odpoveďou:  "Samozrejme, veľmi rada!"   

Teším sa na nové stretnutia a nových priateľov. Možno Vy ste práve ten ďalší.

 

Ak ste dočítali až sem, máte môj rešpekt, ďakujem Vám. Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, kontaktujte ma... budem sa tešiť na príležitosť osobne sa s Vami stretnúť.

 

S úctou   Marta Vajsová

0 rokov skúseností v odbore
0 spokojných klientov
0 realizovaných transakcií